Archiwum dnia 10 maja 2014

Brąz Sylwestra Lepiarza w biegu anglosaskim

Sylwester Lepiarz zdobył brązowy medal w mistrzostwach Polski seniorów w biegu górskim anglosaskim, rozegranych w Chyrowej k. Krosna. Zawodnik MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski dystans 12,3 km, z sumą podbiegów 1100 m i sumą zbiegów 880 m, pokonał w 59 min 35 s.
40 s za nim na czwartym miejscu finiszował debiutujący w barwach LKB Rudnik Daniel Wosik, który do ubiegłego roku reprezentował barwy ostrowieckiego MUKS THM. Siódmą lokatę zajął Piotr Koń z GLKS Fałków z czasem 62.13. Wosik i Koń startowali także pod szyldem RMD Montrail Team.
Mistrzem Polski został Kamil Jastrzębski z SKB Kraśnik, który uzyskał czas 58.32. 10 s za nim na metę przybiegł Bartosz Gorczyca (Icebug Team).

8.53,90 Wioletta Frankiewicz, 77, STS Skarzysko, 4.03.2004 Dortmund (hala)