Archiwum dnia 7 kwietnia 2018

Biegaczka z Jędrzejowa najlepsza w przełajowych mistrzostwach młodzików

Kamila Równicka

Kamila Równicka wypadła najlepiej ze świętokrzyskich biegaczy w międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików w biegach przełajowych. W zawodach, które rozegrane zostały koło zalewu w Strawczynie, zawodniczka UMKS Nadir Jędrzejów wygrała pewnie bieg na 1,5 km, wyprzedzając Paulinę Rębacz z Żegliny Sieradz. Trzecia na mecie była reprezentantka gospodarzy zawodów Wiktoria Banaś ze strawczyńskiego Olimpu.

Na 2,5 km dziewcząt drugą lokatę zajęła Oliwia Skrzyniarz z KKL Kielce, a trzecią Klaudia Roesler z Juventy-Kobex Starachowice. Zwyciężyła w tym biegu Amelia Piwowarska z MKS Tomaszów Mazowiecki. Także na 2 km chłopców dwa miejsca na podium wywalczyli świętokrzyscy biegacze. Drugi był Miłosz Kuca z Sigmy OSiR Staszów, a trzeci Kacper God...